Oceń gimnazjum

Zajęcia dodatkowe:

Ranking gimnazjum

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Opis gimnazjum

Brak opisu gimnazjum

Opinie o gimnazjum

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocengimnazjum.pl są subiektywnymi ocenami innych osób. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Kazimierz
dodano: 2013-12-30 17:29:37

Zajęcia dodatkowe: 6

Świetne gimnazjum przemili nauczyciele, doskonale wyposarzone sale naprawdę polecam jest to jedno z lepszych gimnazjów w Częstochowie w częstochowie

autor: Aneta
dodano: 2013-09-30 22:58:02

Zajęcia dodatkowe: 6

To gimnazjum jest świetne, doskonale wyposażone. Nauczyciele bardzo pomocni i sympatyczni. Pani dyrektor jest bardzo sympatyczną i wyrozumiała osobą, szkoła także organizuję wiele ciekawych wycieczek, jest,bardzo dużo zajęć pozalekcyjnych, możliwość nauki czterech języków obcych i wiele innych. Naprawdę POLECAM ta szkołę!!!

autor: Damian
dodano: 2012-01-10 22:41:51

Zajęcia dodatkowe: 6

Ta szkoła to najlepszy wybór dla każdego ucznia, chcącego nauczyć się jak najwięcej w doskonałej atmosferze. Szkoła posiada dwie sale informatyczne z najnowszym sprzętem na rynku. Reszta sal jest wyposażona w radia, komputer, odtwarzacze DVD, telewizory lub tablice interaktywne. Świetlica szkolna w pięć minut może zamienić się w małą salę kinową bądź prawdziwy teatr. Kadra pedagogiczna jest wysoko wykwalifikowana oraz młoda. Placówka jest nastawiona przyjaźnie do każdego ucznia. Każda osoba wybierająca tą szkołę przeżyje tu niezapomniane trzy lata nauki i pozna wspaniałych ludzi. Do tej szkoły aż chce się chodzić! Warto także wspomnieć o sympatycznej dyrekcji, która zna każdego ucznia jak własne dziecko. Pani dyrektor zawsze pomaga każdemu jak tylko może. Ta szkoła jest najlepszym wyborem dla każdego!

zgłoś do moderacji

Link   skomentuj tę opinię (1)

autor: Magdalena Augustyńczyk
dodano: 2012-01-10 18:40:43

Zajęcia dodatkowe: 6

Publiczne Gimnazjum SPSK im.Św.Józefa w Częstochowie jest najlepszą szkołą .W szkole jest miła atmosfera.Pani dyrektorka pozwala organizować różne,fajne wycieczki(np.zagranicę i nie tylko),jest bardzo wyrozumiała wobec swoich uczniów.Nauczyciele są wyrozumiali,dobrze tłumaczą i darzą nas pomocą.Również mamy świetlicę,na której odbywają się zajęcia dodatkowe(np.z matematyki).Na świetlicy są panie,które prowadzą kółko teatralne.Panie ze świetlicy pomagają uczniom odrabiać lekcje,są bardzo sympatyczne.Gdy mamy jakieś problemy,a wolimy być anonimowi to na holu przywieszona jest skrzynka tzw.:"Skrzynka Pedagoga",do której wrzuca się listy. Dlaczego wybrałam akurat tę szkołę(?),ponieważ wydawała mi się najsympatyczniejszą szkołą.Polecam każdemu kto będzie wybierał gimnazjum!!

Oceń gimnazjum

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Kadra:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.